Žanrs: animācija, piedzīvojumu
/
Vecums: U

Sniega karaliene: Aizspogulija / Snow Queen 4

Pirmizrāde Latvijā: 21-12-2018
Režisors: Aleksey Tsitsilin
Scenārija autors: Vladimir Nikolaev
Valoda: Dublēta latviešu un krievu valodās / Filmas garums: 1h 27min
Apraksts:
Varenais karalis Haralds teju zaudēja ģimeni Sniega karalienes dēļ. Nu viņš ir izdomājis, kā atbrīvot pasauli no jebkādām burvestībām – visi kam piemīt burvju spējas, turpmāk tiks turēti ieslodzījumā Aizspogulijā. Izjaukt šo nodomu un neļaut pasakai izzust no pasaules var tikai Gerda, jo viņas spēks neslēpjas maģijā, bet gan ticībā labajam un draudzībai. Jaunajos piedzīvojumos Gerdai talkā nāks ne tikai troļļi un pirāti, bet arī pati Sniega...Vairāk >
Apraksts:
Varenais karalis Haralds teju zaudēja ģimeni Sniega karalienes dēļ. Nu viņš ir izdomājis, kā atbrīvot pasauli no jebkādām burvestībām – visi kam piemīt burvju spējas, turpmāk tiks turēti ieslodzījumā Aizspogulijā. Izjaukt šo nodomu un neļaut pasakai izzust no pasaules var tikai Gerda, jo viņas spēks neslēpjas maģijā, bet gan ticībā labajam un draudzībai. Jaunajos piedzīvojumos Gerdai talkā nāks ne tikai troļļi un pirāti, bet arī pati Sniega karaliene!

Animācijas filmu “Sniega karaliene: Aizspogulija”, kas pārsteigs ar specefektiem un negaidītiem sižeta pavērsieniem, režisējuši Aleksejs Ciciļins (“Sniega karaliene 2”, “Sniega karaliene 3”) un ievērojamais Holivudas multiplikators Roberts Lenss (“Šreks”, “Skaistule un briesmonis”). Filma dublēta latviešu un krievu valodā.

Seansi latviešu valodā no 21.decembra, bet krievu valodā no 27.decembra!
Mazāk >
Sniega karaliene: Aizspogulija
Sniega karaliene: Aizspogulija
Sniega karaliene: Aizspogulija
Sniega karaliene: Aizspogulija