Spēle sākas / Ready Player One

Pirmizrāde Latvijā - 30-03-2018
Režisors: Steven Spielberg
Scenārija autors: Ernest Cline, Zak Penn
Aktieri: Mark Rylance, Ben Mendelsohn, T.J. Miller, Hannah John-Kamen
Apraksts:
Ir 2045. gads, pasaule ir uz haosa un sabrukuma sliekšņa, tomēr ļaudis atraduši glābiņu OĀZĒ – milzīgā virtuālās realitātes universā, ko radījis izcilais un ekscentriskais Džeimss Halidejs. Mirstot Halidejs visu savu neizmērojamo bagātību ir novēlējis tam, kurš pirmais atradīs digitālo Lieldienu olu, ko viņš paslēpis kaut kur OĀZĒ. Visā pasaulē sākas drudžainas dārgumu medības, kurās iesaistās arī kāds parasts jaunietis vārdā Veids Vatss, pat nenojaušot, cik bīstamas izrādīsies šīs sacensības.

Zinātniskās fantastikas piedzīvojumu filma “Spēle sākas” pēc Ernesta Klaina tāda paša nosaukuma pasaules bestsellera motīviem režisējis trīskārtējais “Oskara” balvas laureāts Stīvens Spīlbergs. Galvenajās lomās – Tajs Šeridans (“X-cilvēki: Apokalipse”), Olīvija Kuka (“Me and Earl and the Dying Girl”), Bens Mendelsons (“Rogue One: Zvaigžņu karu stāsts”), T. Dž. Millers (“Dedpūls”), Saimons Pegs (“Zvaigžņu ceļš”) un “Oskara” laureāts Marks Railenss (“Spiegu tilts”).
Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta / Valoda: angļu / Filmas garums: 2h 20min / Vecums: 12+ /
2018.04.04

Pirmizrāde Stīvena Spīlberga jaunākajai fantastikas piedzīvojumu filmai

Ar īpašu sajūsmu šīs brīvdienas sagaida datorspēļu un zinātniskās fantastikas fani -  Latvijas kinoteātros tiek izrādīta,  pēc pasaules bestsellera motīviem uzņemtā un slavenā režisora Stīvena Spīlberga režisētā piedzīvojumu fantastikas filma “Spēle Sākas” (“Ready Player One”). Filmas sižets aizved uz 2045. gadu, kad pasaule ir uz haosa un sabrukuma sliekšņa, tomēr ļaudis atraduši glābiņu Oāzē, milzīgā virtuālās realitātes univers...
Lasīt vairāk
Vairāk