Žanrs: biogrāfiska, drāma
/
Vecums: 12+

Stikla pils / The Glass Castle

Pirmizrāde Latvijā: 11-08-2017
Režisors: Destin Daniel Cretton
Aktieri: Naomi Watts, Woody Harrelson, Brie Larson
Valoda: angļu / Filmas garums: 127 min
Apraksts:
Biogrāfiskā drāma “Stikla pils” - aizkustinošs stāsts par ģimeni, kas dzīvo ārpus ierastajiem rāmjiem, un beznosacījumu mīlestību pāri visam.

Dženetu Volsu kopā ar brāli un abām māsām audzina ekscentriski vecāki, kuru ideāli un ietiepīgā atteikšanās no vispārpieņemtajiem standartiem ir ģimenes lāsts un vienlaicīgi arī glābiņš. Viņi pastāvīgi maina dzīvesvietu un bēguļo no FIB. Dženetas māte ir māksliniece, kurai vairāk...Vairāk >
Apraksts:
Biogrāfiskā drāma “Stikla pils” - aizkustinošs stāsts par ģimeni, kas dzīvo ārpus ierastajiem rāmjiem, un beznosacījumu mīlestību pāri visam.

Dženetu Volsu kopā ar brāli un abām māsām audzina ekscentriski vecāki, kuru ideāli un ietiepīgā atteikšanās no vispārpieņemtajiem standartiem ir ģimenes lāsts un vienlaicīgi arī glābiņš. Viņi pastāvīgi maina dzīvesvietu un bēguļo no FIB. Dženetas māte ir māksliniece, kurai vairāk rūp gleznošana, nevis pusdienu gatavošana bērniem, bet tētis - alkoholiķis un sapņotājs, kas stāsta bērniem aizraujošus un krāšņus stāstus, atraisot fantāziju un novēršot uzmanību no skarbajiem sadzīves apstākļiem.

Filmas “Stikla pils” scenārija pamatā ir amerikāņu rakstnieces Dženetas Volsas memuāri, to režisējis Destins Denjels Kretons (“Short Term 12”). Galvenajās lomās - Oscar® laureāte Brī Lārsone (“Istaba”, “Kongs: Galvaskausa sala”) un Oscar® nominanti Naomi Votsa (“Malholanda ceļš”, “21 grams”) un Vudijs Harelsons (“Krāpšanas ilūzija”, “Nācija pret Leriju Flintu”).
Mazāk >
Stikla pils
Stikla pils
Stikla pils
Stikla pils
2017.08.11

Kinoteātros pirmizrāde biogrāfiskai drāmai

Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāks rādīt biogrāfisku drāmu “Stikla pils” (“The Glass Castle”). Tas ir aizkustinošs stāsts par ģimeni, kas dzīvo ārpus ierastajiem rāmjiem, un beznosacījuma mīlestību pāri visam.  Stāsts vēsta par ģimeni, kurā Dženeta Volsa uzaug kopā ar brāli un abām māsām. Vecāku ekscentriskais dzīvesveids un atteikšanās no vispārpieņemtajiem rāmjiem rada apstākļus, kuros ģimenei nākas nemitīgi mainīt dzīvesvietu un bēguļot no ...
Lasīt vairāk
Vairāk