Žanrs: komēdija, asa sižeta
/
Vecums: 12+

Suns viņu zina / Once Upon a Time in Venice

Pirmizrāde Latvijā: 09-06-2017
Aktieri: Bruce Willis, Jason Momoa, Elisabeth Röhm
Valoda: angļu / Filmas garums: 94min
Apraksts:
Losandželosas privātdetektīva Stīva Forda karjeras ziedu laiki jau ir aiz muguras, taču, kad bandīti nozog viņa ģimenes mīluli – suņuku Badiju, viņa profesionālā un personīgā dzīve savijas vienā. Dīvainu apstākļu sakritības rezultātā viņš ir spiests izpildīt bandas prasības, kamēr viņu vajā divi atriebīgi brāļi no Samoa salas, augļotāji-izspiedēji un vēl citi ne mazāk šaubīgi tipi. Mēdz teikt, ka suns ir cilvēka labākais draugs, un...Vairāk >
Apraksts:
Losandželosas privātdetektīva Stīva Forda karjeras ziedu laiki jau ir aiz muguras, taču, kad bandīti nozog viņa ģimenes mīluli – suņuku Badiju, viņa profesionālā un personīgā dzīve savijas vienā. Dīvainu apstākļu sakritības rezultātā viņš ir spiests izpildīt bandas prasības, kamēr viņu vajā divi atriebīgi brāļi no Samoa salas, augļotāji-izspiedēji un vēl citi ne mazāk šaubīgi tipi. Mēdz teikt, ka suns ir cilvēka labākais draugs, un Stīvs parāda, ka ir spējīgs uz visu, lai atgūtu savu mīluli.

Asa sižeta komēdijas “Once Upon a Time in Venice” režisori un scenārija autori ir brāļi Marks un Robs Kaleni. Detektīvu Stīvu atveido “cietais rieksts” Brūss Viliss, citās lomās – Elizabete Roma (“Amerikāņu afēra”), Džeisons Mamoa (“Konans Barbars”, Džons Gudmens (“Argo”) un citi.
Mazāk >
Suns viņu zina
Suns viņu zina
Suns viņu zina
Suns viņu zina