T
Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta
/
Vecums: 12+

Morbiuss / Morbius

Pirmizrāde Latvijā: 01-04-2022
Režisors: Daniel Espinosa
Scenārija autors: Matt Sazama, Burk Sharpless
Aktieri: Jared Leto, Michael Keaton, Jared Harris, J.K. Simmons, Adria Arjona
Valoda: angļu / Filmas garums: 1h 48m
Apraksts:
Beidzot uz lielajiem ekrāniem viens no „Marvel” komiksu pasaules neatvairākajiem un pretrunīgākajiem tēliem – noslēpumainais antivaronis Maikls Morbiuss. Nāvējoši sirgdams ar retu asins slimību, dakteris Morbiuss ir apņēmības pilns glābt citus, kurus skāris līdzīgs liktenis un savā izmisumā liek uz spēles visu. Lai gan sākotnēji rezultāts šķiet neticami veiksmīgs, tas viņā atraisījis tumšo pusi. Vai labais uzveiks ļauno, vai...Vairāk >
Apraksts:
Beidzot uz lielajiem ekrāniem viens no „Marvel” komiksu pasaules neatvairākajiem un pretrunīgākajiem tēliem – noslēpumainais antivaronis Maikls Morbiuss. Nāvējoši sirgdams ar retu asins slimību, dakteris Morbiuss ir apņēmības pilns glābt citus, kurus skāris līdzīgs liktenis un savā izmisumā liek uz spēles visu. Lai gan sākotnēji rezultāts šķiet neticami veiksmīgs, tas viņā atraisījis tumšo pusi. Vai labais uzveiks ļauno, vai arī Morbiuss pakļausies noslēpumainajām jaunajām dziņām?

Jaunāko filmu Sony Zirnekļcilvēka filmu sērijā uzņēmis režisors Daniels Espinoza („Dzīvība”, „Slepenā mītne”). Filmā piedalās Maikls Kītons („Putncilvēks”, „Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās”), Džareds Hariss (seriāls „Černobiļa”, seriāls „Terors”), Adrija Arhona („Pacific Rim: Sacelšanās”) un Džareds Leto („Pašnāvnieku vienība”, „Pa asmeni skrejošais 2049”) Morbiusa lomā.
Mazāk >
Morbiuss
Morbiuss
Morbiuss
Morbiuss
Rīga]Apollo_Kino_Akropole]https://www.apollokino.lv/event/302899/title/morbiuss/