Supervētra / Geostorm

Pirmizrāde Latvijā - 20-10-2017
Režisors: Danny Cannon, Dean Devlin
Aktieri: Gerard Butler, Abbie Cornish, Ed Harris, Eugenio Derbez
Apraksts:
Pēc tam, kad planētu arvien biežāk bija sākušas piemeklēt postošas dabas katastrofas, pasaules līderi sanāca kopā un radīja visaptverošu satelītu tīklu globālai klimata kontrolei un cilvēku drošībai. Bet nu kaut kas ir nogājis greizi — sistēma, kas tika izveidota, lai pasargātu zemi, tagad to apdraud. Sākas sacīkstes ar laiku, jo jāpaspēj atrast īstais vaininieks, pirms supervētra noslaucījusi no zemes virsmas pilnīgi visu… mūs tajā skaitā.

Katastrofu trilleris “Supervētra” ir Dīna Devlina (“Neatkarības dienas” scenārists un producents) debija režijā. Galvenajās lomās – Džerards Batlers (“Olimpa krišana”, “300: Termopilu kauja”), Džims Stērdžess (“Mākoņu atlants”), Ebija Korniša (“Blakusparādības”), Aleksandra Marija Lara (“Sacīkste”), kā arī Oscar® balvas nominanti Eds Heriss (“Stundas”, Apollo 13”) un Endijs Garsija (“Krusttēvs: 3. daļa”).
Žanrs: trilleris, asa sižeta, / Valoda: Angļu / Filmas garums: 1h 49min / Vecums: 12+ /
Supervētra
Supervētra
Supervētra
Supervētra
2017.10.18

Pirmizrāde mēneša vērienīgākajam trillerim

Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāks rādīt vērienīgu katastrofu trilleri “Supervētra” (“Geostorm”). Tajā galvenās lomas atveido aktieri Džerards Batlers, Džims Stērdžess,  Ebija Korniša, Eds Heriss un Endijs Garsija. Trilleris “Supervētra” vēsta par spriedzes pilniem notikumiem pēc tam, kad pasaules līderi, cenšoties rast risinājumu pieaugošajam postošo vētru un plūdu skaitam, vienojas par visaptveroša satelītu t...
Lasīt vairāk
Vairāk