Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta / Tomb Raider

Pirmizrāde Latvijā - 16-03-2018
Režisors: Roar Uthaug
Scenārija autors: Geneva Robertson-Dworet
Aktieri: Dominic West, Walton Goggins, Alicia Vikander, Hannah John-Kamen
Apraksts:
Lara Krofta ir jauna sieviete ar nepakļāvīgu raksturu, kuras tēvs, ekscentrisks piedzīvojumu meklētājs, pirms septiņiem gadiem pazuda bez pēdām. Lai gan Lara ar grūtībām spēj savilkt kopā galus, viņa atsakās pārņemt tēva biznesa impēriju un tikpat spītīgi atsakās pieņemt domu, ka viņas tēvs varētu būt miris. Cerībā atrast kādu pavedienu, Lara dodas briesmu pilnā ceļojumā uz kādu nomaļu salu, kur viņas tēvs manīts pēdējo reizi. Viņas vienīgie ieroči ir asais prāts, aklā ticība un stūrgalvība.

Filmu pēc populārās videospēles “Tomb Raider” motīviem uzņēmis norvēģu režisors Roars Utaugs (“Vilnis”). Laras Kraftas lomā – lieliskā “Oscar” balvas laureāte, Alisija Vikandere (“Ex Machina”, “Dāņu meitene”). Citās lomās – Dominiks Vests (“Naudas monstrs,” “300”), Voltons Goginss (“Pretīgais 8nieks”, “Atsvabinātais Džango”), Daniels Vu (“Supervētra”) un Hanna Džona-Kamena (“Zvaigžņu kari: Spēks mostas”).
Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta / Valoda: Angļu / Vecums: 12+ /
Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta
Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta
Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta
Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta
2018.03.19

Pirmizrāde gada gaidītākajai videospēles ekranizācijai

Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo, pēc pasaulē populārās videospēles motīviem uzņemtā, piedzīvojumu filma “Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta” (“Tomb Raider”) ar godalgoto zviedru aktrisi Alīsiju Vikanderi galvenajā lomā. Laras Kroftas tēls ir pazīstams jau no deviņdesmitajiem gadiem, kad pirmo reizi videospēļu pasaulē neticami veiksmīgi ienāca jauna spēle Tomb Raider, kurā galvenā varone ir jauna, fiziski spēcīga un pievilcīga dārgumu meklētāja. Gi...
Lasīt vairāk
Vairāk