Trusītis Pēterītis / Peter Rabbit

Pirmizrāde Latvijā - 09-03-2018
Režisors: Will Gluck
Scenārija autors: Will Gluck, Rob Lieber
Aktieri: James Corden, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Daisy Ridley
Apraksts:
Angļu rakstnieces Biatriksas Poteres klasiskais stāsts par nebēdnīgo trusīti Pēterīti – mūsdienīgā komēdijā visai ģimenei!

Trusītis Pēterītis, kam prāts vienmēr nesas uz palaidnībām un piedzīvojumiem, ir karastāvoklī ar Makgregora kungu, kas zvērus necieš ne acu galā un nevēlas, ka viņa sakņu dārza labumus notiesā trusītis un viņa radi un draugi. Situāciju vēl vairāk sarežģī fakts, ka abi ir sāncenši cīņā par Makgregora kunga jaukās kaimiņienes, sirsnīgās dzīvnieku mīļotājas Bī jaunkundzes, uzmanību.

Piedzīvojumu komēdiju “Trusītis Pēterītis” režisējis Vils Glaks (“Enija”), galvenajās lomās - Roza Bērna (“Spiegs”), Donals Glīsons (“Ex Machina”) un Sems Nīls (“Mežakuilis un ūdenskrese”). Filma ieskaņota latviešu valodā.
Žanrs: animācija, komēdija, piedzīvojumu / Valoda: latviešu, krievu / Vecums: U /
Trusītis Pēterītis
Trusītis Pēterītis
Trusītis Pēterītis
Trusītis Pēterītis
2018.03.08

Pirmizrāde mūsdienīgai komēdijai visai ģimenei

Jau šo piektdien, 9. martā, uz lielajiem ekrāniem Latvijā skatāma piedzīvojumu komēdija visai ģimenei “Trusītis Pēterītis” (“Peter Rabbit”), kas balstīta uz angļu rakstnieces Beatrises Poteres 1902. gada pasakas par nebēdnīgo trusīti Pēterīti un joprojām priecē gan bērnus, gan pieaugušos visā pasaulē. Protams, filmiņas galvenais varonis ir trusītis Pēterītis, kura piedzīvojumu kāre ir neizmērojama, viņa prāts allaž nesas uz nebēdnībām. Trusītis atkal nol...
Lasīt vairāk
Vairāk