Zosāda 2: Nolādētais Helovīns / Goosebumps 2: Haunted Halloween

Pirmizrāde Latvijā - 12-10-2018
Režisors: Ari Sandel
Producents: Neal H. Moritz, Deborah Forte
Scenārija autors: Rob Lieber
Aktieri: Ken Jeong, Madison Iseman, Wendi McLendon-Covey, Jeremy Ray Taylor, Chris Parnell
Apraksts:
Helovīna nakts. Pusaudži Sonijs un Sems kādā pamestā mājā, kas reiz piederējusi rakstniekam R. L. Stainam, atrod manuskriptu ar nosaukumu “Nolādētais Helovīns”. To atverot, viņi izlaiž brīvībā mošķus, kas vēlas izraisīt Helovīna apokalipsi. Sonijs, viņa māsa Sāra un Sems saprot, ka ir jārīkojas, pirms noticis ļaunākais.

Šausmu piedzīvojumu komēdiju “Zosāda 2: Nolādētais Helovīns” pēc rakstnieka R. L. Staina populāro šausmu grāmatu motīviem režisējis Ārijs Sendels (“Oskars” par īsfilmu “West Bank Story”). Lomās: Vendija Maklendona-Kovija (“Līgavas māsas”), Medisona Aismena (“Džumandži: Laipni lūgti džungļos”), Džeremijs Rejs Teilors (“Tas”), Kriss Pārnels (“Džampstrīta 21”) un Kens Džongs (“Paģiras”).
Žanrs: komēdija, piedzīvojumu, šausmu / Valoda: angļu / Filmas garums: 1h 30min / Vecums: 7+ /
Zosāda 2: Nolādētais Helovīns
Zosāda 2: Nolādētais Helovīns
Zosāda 2: Nolādētais Helovīns
Zosāda 2: Nolādētais Helovīns
2018.10.11

Uz lielajiem ekrāniem šausmu komēdija jauniešiem

Šo piektdien, 12. septembrī Latvijas kinoteātros sāk izrādīt šausmu piedzīvojumu komēdiju “Zosāda 2: Nolādētais Helovīns” (“Goosebumps 2: Haunted Halloween”). Tāpat kā pirmā filma, arī otrā daļa veidota, balstoties uz rakstnieka Roberta Lorensa Staina populāro, tāda paša nosaukuma šausmu stāstu grāmatu sērijas notikumiem. Šoreiz filmas darbība norisinās Helovīna naktī. Pusaudži Sonijs un Sems kādā pamestā mājā, kas reiz piederējusi r...
Lasīt vairāk
Vairāk