Skatīties filmu citā interneta straumēšanas platformā::
Žanrs: trilleris, asa sižeta
/
Vecums: 12+

HORIZONTA LĪNIJA / Horizon Line

Audio valoda: Krievu, Angļu, Lietuviešu / Subtitru valoda: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu, Krievu
Nomas maksa: 3,99 Eur

Režisors: Mikael Marcimain
Scenārija autors: Josh Campbell, Matthew Stuecken
Aktieri: Keith David, Allison Williams, Alexander Dreymon, Pearl Mackie
Filmas garums: 82 min
Apraksts:
Aizraujošs izdzīvošanas stāsts par bijušajiem mīļākajiem Sāru un Džeksonu, kuri atklāj jaunus baiļu augstumus, kad iekāpj vienmotora lidmašīnā „Cessna”, lai dotos šķietami parastā 99 minūšu garā lidojumā uz drauga kāzām tropu salā. Bet pāris minūtes pēc pacelšanās pilots piedzīvo nāvējošu sirdstrieku, atstājot Sāru un Džeksonu bez nojausmas par atrašanās vietu, saziņas līdzekļiem un...Vairāk >
Apraksts:
Aizraujošs izdzīvošanas stāsts par bijušajiem mīļākajiem Sāru un Džeksonu, kuri atklāj jaunus baiļu augstumus, kad iekāpj vienmotora lidmašīnā „Cessna”, lai dotos šķietami parastā 99 minūšu garā lidojumā uz drauga kāzām tropu salā. Bet pāris minūtes pēc pacelšanās pilots piedzīvo nāvējošu sirdstrieku, atstājot Sāru un Džeksonu bez nojausmas par atrašanās vietu, saziņas līdzekļiem un izpratnes par lidmašīnas piezemēšanu. Visapkārt redzams tikai okeāns un debesis, kurās manāma vētras tuvošanās. Sārai un Džeksonam ir tikai viena iespēja, un atpakaļceļa nav.

Filmu „Kloverfīlda iela 10” un „Seklie ūdeņi” veidotāji piedāvā zviedru režisora Mikaēla Marsimaina asa sižeta filmu ar jaunajiem aktieriem Aleksandru Dreimonu (seriāls „Pēdējā karaliste”) un Elisoni Viljamsu (seriāls „Meitenes”) galvenajās lomās.
Mazāk >
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Seklie ūdeņi

Pirmizrāde Latvijā
12-08-2016 
Lasīt vairāk

Grenlande

Pirmizrāde Latvijā
14-08-2020 
Lasīt vairāk