T
Žanrs: ģimenes
/
Vecums: U

Mans mazais karalis / King

Pirmizrāde Latvijā: 20-05-2022
Režisors: David Moreau
Scenārija autors: David Moreau, Jean-Baptiste Andrea, Gael Malry
Valoda: latviešu, krievu / Filmas garums: 1h 45m
Apraksts:
Karalis ir lauvēns, kas izbēdzis no lidostas transportēšanas laikā un rod patvērumu 12 gadus vecās Ineses un 15 gadu vecā Aleksa mājās. Pusaudži nāk klajā ar neprātīgu plānu – nogādāt Karali atpakaļ Āfrikā. Diemžēl viņu misiju sarežģī uz pēdām esošie muitas aģenti. Bet drīz vien piedzīvojumam pievienojas Makss – trakulīgais vectēvs, ko viņi satikuši vien divas reizes dzīvē, un turpmāk viņu iespējām vairs nav...Vairāk >
Apraksts:
Karalis ir lauvēns, kas izbēdzis no lidostas transportēšanas laikā un rod patvērumu 12 gadus vecās Ineses un 15 gadu vecā Aleksa mājās. Pusaudži nāk klajā ar neprātīgu plānu – nogādāt Karali atpakaļ Āfrikā. Diemžēl viņu misiju sarežģī uz pēdām esošie muitas aģenti. Bet drīz vien piedzīvojumam pievienojas Makss – trakulīgais vectēvs, ko viņi satikuši vien divas reizes dzīvē, un turpmāk viņu iespējām vairs nav robežu.

Filmas režisors un dialogu autors ir Davids Moro („Acs”), galvenajās lomās Žerārs Darmons („Pie visa vainīga mīlestība”) un jaunie aktieri – Lū Lambrehta (seriāls „Zemūdene”) un Leo Lorleaks.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
Mazāk >
Mans mazais karalis
Mans mazais karalis
Mans mazais karalis
Mans mazais karalis
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:
Rīga]Apollo_Kino]https://www.apollokino.lv/event/303234/title/mans_mazais_karalis/