Žanrs: komēdija, muzikāla, piedzīvojumu, ģimenes
/
Vecums: U

Lils, Lils, krokodils! / Lyle, Lyle, Crocodile

Pirmizrāde Latvijā: 11-11-2022
Režisors: Josh Gordon, Will Speck
Scenārija autors: Will Davies, Bernard Waber
Aktieri: Javier Bardem, Constance Wu
Valoda: latviešu, krievu / Filmas garums: 1h 46min
Apraksts:
Pēc pārcelšanās uz Ņujorku Primmu ģimene atklāj, ka viņu jaunās mājas bēniņos dzīvo Lils – dziedošs sālsūdens krokodils, kuram garšo kaviārs, patīk iet vannā un klausīties mūziku. Ar Lilu ātri sadraudzējas Primmu dēlēns Džošs, bet, kad krokodila eksistenci apdraud ļaunais kaimiņš, Primmiem jāapvienojas ar Lila harismātisko īpašnieku Hektoru Valenti, lai parādītu pasaulei, ka tajā ir vieta arī lielam,...Vairāk >
Apraksts:
Pēc pārcelšanās uz Ņujorku Primmu ģimene atklāj, ka viņu jaunās mājas bēniņos dzīvo Lils – dziedošs sālsūdens krokodils, kuram garšo kaviārs, patīk iet vannā un klausīties mūziku. Ar Lilu ātri sadraudzējas Primmu dēlēns Džošs, bet, kad krokodila eksistenci apdraud ļaunais kaimiņš, Primmiem jāapvienojas ar Lila harismātisko īpašnieku Hektoru Valenti, lai parādītu pasaulei, ka tajā ir vieta arī lielam, dziedošam krokodilam ar vēl lielāku personību.

Režisoru duets Džošs Gordons un Vils Speks (abi - „Kā tikt pie bērna”, „Uz slavas asmens”) piedāvā iemīļotas amerikāņu bērnu grāmatas ekrāna adaptāciju. Līdzās animētajam krokodilam galvenajās lomās Havjers Bardems („Visiem zināms”, „Mīlot Pablo”, „Māt!”) un Konstance Vu („Afēristes”, „Pasakaini bagāti”).
Mazāk >
Lils, Lils, krokodils!
Lils, Lils, krokodils!
Lils, Lils, krokodils!
Lils, Lils, krokodils!
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt: