T
Žanrs: fantāzija, komēdija, asa sižeta
/
Vecums: 12+

Venoms: Būs slaktiņš / Venom: There will be Carnage

Pirmizrāde Latvijā: 15-10-2021
Režisors: Andy Serkis
Scenārija autors: Kelly Marcel
Aktieri: Michelle Williams, Tom Hardy, Woody Harrelson
Valoda: angļu /
Apraksts:
Vairāk nekā gadu pēc filmas „Venoms” notikumiem pētnieciskais žurnālists Edijs Broks joprojām cenšas pielāgoties dzīvei kā saimniekorganisms ārpuszemes simbiotam Venomam, kas viņam piešķir superspējas, lai viņš varētu kļūt par nāvējošu aizstāvi. Broks mēģina no jauna uzsākt karjeru, intervējot sērijveida slepkavu Klītusu Kasadiju, kurā iemiesojies simbiots Slaktiņš un kurš pēc neveiksmīgas nāves soda...Vairāk >
Apraksts:
Vairāk nekā gadu pēc filmas „Venoms” notikumiem pētnieciskais žurnālists Edijs Broks joprojām cenšas pielāgoties dzīvei kā saimniekorganisms ārpuszemes simbiotam Venomam, kas viņam piešķir superspējas, lai viņš varētu kļūt par nāvējošu aizstāvi. Broks mēģina no jauna uzsākt karjeru, intervējot sērijveida slepkavu Klītusu Kasadiju, kurā iemiesojies simbiots Slaktiņš un kurš pēc neveiksmīgas nāves soda izpildīšanas izbēg no cietuma.

Angļu aktiera un kinorežisora Endija Serkisa („Dzīvības elpa”) režisētajā spriedzes trillerī Toms Hārdijs („Leģenda”, „Trakais Makss: Skarbais ceļš”) atgriežas uz lielajiem ekrāniem kā viens no „Marvel” komiksu dižākajiem un sarežģītākajiem tēliem – nāvējošais aizstāvis Venoms. Viņa sabiedrotie arī šajā filmā – Mišela Viljamsa („Pēc kāzām”, „Izklaides karalis”) un Vudijs Harelsons („Kauja par Midveju”„Trīs paziņojumi pie Ebingas Misūri štatā”) neģēļa Klītusa lomā.
Mazāk >
Venoms: Būs slaktiņš
Venoms: Būs slaktiņš
Venoms: Būs slaktiņš
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Venoms

Pirmizrāde Latvijā
05-10-2018 
Lasīt vairāk

Morbiuss

Pirmizrāde Latvijā
01-04-2022 
Lasīt vairāk
Rīga]Kino_Citadele]https://www.forumcinemas.lv/event/303019/title/venoms_b%C5%ABs_slakti%C5%86%C5%A1/