T
Žanrs: fantāzija, piedzīvojumu, asa sižeta
/
Vecums: 12+

Zibsnis / Flash

Pirmizrāde Latvijā: 16-06-2023
Režisors: Andy Muschietti
Scenārija autors: Christina Hodson
Aktieri: Ben Affleck, Michael Keaton, Michael Shannon, Ezra Miller, Sasha Calle
Valoda: angļu / Filmas garums: 2 h 24 min
Apraksts:
Kad Berijs izmanto savas superspējas, lai dotos atpakaļ laikā un mainītu pagātnes notikumus, notiek pasauļu sadursme. Kad viņa mēģinājumi glābt savu ģimeni maina nākotni, Berijs tiek iesprostots realitātē, kurā atgriezies un ar pilnīgu iznīcību draud ģenerālis Zods, bet nav supervaroņu, kas steigtos palīgā. Ja vien Berijam neizdosies pierunāt aktīvā darbībā atgriezties pavisam citādu Betmenu un izglābt ieslodzīto Kriptonieti. Vai ar šo upuri pietiks, lai...Vairāk >
Apraksts:
Kad Berijs izmanto savas superspējas, lai dotos atpakaļ laikā un mainītu pagātnes notikumus, notiek pasauļu sadursme. Kad viņa mēģinājumi glābt savu ģimeni maina nākotni, Berijs tiek iesprostots realitātē, kurā atgriezies un ar pilnīgu iznīcību draud ģenerālis Zods, bet nav supervaroņu, kas steigtos palīgā. Ja vien Berijam neizdosies pierunāt aktīvā darbībā atgriezties pavisam citādu Betmenu un izglābt ieslodzīto Kriptonieti. Vai ar šo upuri pietiks, lai atjaunotu Visuma kārtību?

Jaunās komiksu varoņu filmas režisors ir Endijs Muskjeti („Tas” filmas, „Mamma” ). Galvenajās lomās Ezra Millers („Fantastiskās būtnes” filmas, „Pašnāvnieku vienība”), Maikls Šenons („Ložu ekspresis”, „Amsterdama”, „Uz nažiem”), Bens Afleks („Pēdējais duelis”, „Taisnības līga”), Maikls Kītons („Morbiuss”, „Slepkavas kodekss”).
Mazāk >
Zibsnis
Zibsnis
Zibsnis
Zibsnis
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Taisnības līga

Pirmizrāde Latvijā
17-11-2017 
Lasīt vairāk

Betmens

Pirmizrāde Latvijā
04-03-2022 
Lasīt vairāk
Rīga]Apollo_Kino_Akropole]https://www.apollokino.lv/